Büyükada’nın Lezzetlerini Milano Restoran’da Deneyin!

Büyükada’nın en eski ve en iyi balık restaruantlarından biri olan Milano, 1930’lu yılların başlarında aynı adreste “Select Lokantası” adı altında hizmet vermeye başlamıştır. 1960 yılından beri ise İbrahim ile Mustafa Durmuş ve ailesi tarafından aynı kalite ve özen ile işletilmektedir.

Saat 12.00 ile gece 01.00 saatleri arasında açık olan Milano, kış aylarında da müdavimleri ve tüm misafirleri için hizmet vermektedir. 200 kişilik açık alanının yanında 100 kişilik de kapalı alanı bulunan Milano’da özel geceler de düzenlenmektedir.

white palace otel yeme içme

7 kişilik tecrübeli mutfak-aşçı ekibi ve hem deneyimli hem de sıcakkanlı servis ekibi Milano’nun müşteri memnuniyetini geçen seneler içinde katlayarak arttırmıştır. Milano’da oturup hem adanın hem lezzetli mezelerin, taze balıkların tadını çıkarırken karşı masanızda ünlü simaları görmeniz de çok doğal.

white palace otel yemek

Biber dolması, patlıcan salatası ve taraması ve balık buğulaması, sarımsaklı karides güveç, ahtapot salatası en çok sevilen mezelerden. Dönemine göre en taze balıklar ve tüm deniz mahsullerinin yanında Milano Restaurant’ın köftesi de bir şahane. Çikolatalı sufle ve sütlaç da Milano’nun özel lezzetlerinden.

Büyükada’nın en eski balık restaurantlarından biri olan Milano size ve misafirlerinize en üst kalite hizmet ve lezzet sunmayı garanti ediyor.

Milano; işletmecileri, çalışanları, ada sakinleri, ada dışından gelen tüm müşterileriyle birlikte kocaman ve giderek büyüyen bir aile olmanın keyfini yaşamakta…

milano restoran white palace otel milano white palace otel yemekleri

MİLANO RESTAURANT: Bir ada hikayesi.

Milano Restaurant İletişim Bilgilerimiz

Adres: Gülistan cad. No:20 Büyükada/İstanbul