Hakkımızda

Büyükada’nın en güzel caddelerinden birinde yer alan White Palace Otel, beyaz mimari dokusuyla, şık ve temiz odalarıyla ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyar. Şehrin gürültüsünden, stresinden uzaklaşmak ve evindeki konforu arayan tüm misafirlerimizi bekleriz. Otelimiz, her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Büyükada’nın merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Otelimizde konaklayanlara kahvaltı hizmetimiz ücretsizdir. Ayrıca dinlenmek istediğinizde ev yapımı lezzetlerimiz ve sıcak- soğuk içeceklerimizle de hizmetinizdeyiz.

300Kişilik Restoran
12Konforlu Oda
10000Misafir
1Toplantı Salonu

White Palace Otel’de Unutulmaz Bir Tatil!

1. Balayı & Özel Gün Hizmeti
Büyükada’nın doğayla iç içe ortamında, özel günlerinizde White Palace’ın konforlu ve huzurlu konaklama imkanıyla siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yapıyoruz. İsteğe özel oda süslemeleri ve ikramlarımızla ayrıcalıklı imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.
2. Toplantı & Seminer Hizmeti
Şehrin yorgunluğu ve kalabalığından uzak, şirket içi toplantı, eğitim, seminer ve motivasyon toplamak amacıyla düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak ve sizleri White Palace Otel’de ağırlamaktan mutluluk duyarız.